Entegre Dünyası

Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının cenah organizasyonu olarak 2015 senesinde kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 senesinde Beyti Çemen aracılığıyla kurulmuş ve uzun yıllar süresince elektronik sektöründe faaliyet göstermiştir. Entegre Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birşu denli elektronik dahandan, bütünleşmiş devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül kabil ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir kuruluş ortamında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde faaliyet göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik sektöründeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve başarımını devamlı olarak geliştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti Entegre Dünyası sinein bayağı önemlidir. Bu nedenle, tecrübeli ve kompetan bir jüpiter hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve düz ihtimam bayılmak sinein çalışmaktadır. Hassaten, firma müşterilerine sunduğu satış sonrası koltuk ve yöntem servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup çıkmaz no 52 adresinde faaliyet göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden bildirişim kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine birinci sınıf ürünler ve jüpiter odaklı ihtimam anlayışı sunarak, elektronik sektöründe öncü firmalar arasında vaziyet almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına makul çözümler sunmayı hedeflemekte ve jüpiter memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın