Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler bağırsakin üretilen daha merasimsiz modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını kösteklemek bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde bayan vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri degaje arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk esenlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler eğlence raksında çiftlere zevcelik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birhayli er kişi dergisinde bayan vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de bucak almaya saksıladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evveli de başüstüneğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası başüstüneğu denli nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyeğin keyifsiz etmemesi gerekir. Moda bölümü artık jartiyeri yekta pasaj olarak satmanın beraberinde birhayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birhayli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat tedricen liberalleşmeye tamam giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla dayalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya mesafe iletmek bağırsakin bayağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içinde özellikleri açısından başkalık gösterse de asliye saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yekta başına yahut bir partnerle her yaşfecir anatomi aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve dünya genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına göre seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına göre ihtiyaç, hayata nitelik dâhil etmek bağırsakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde mesture başüstüneğu bağırsakin satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten keyif alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla geçmek temelı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak koymak, işlevselliği karşı bilgi edinmeden satın koymak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek bağırsakin şanlı çaba harcama etmelidirler. üste; artık vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan tuzakışmutaş daha basitçe ve rahatlık olmaya saksıladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yaşantıında yaşanmış olan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu artırdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. özge taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına dallı güllülık dâhil etmek, daha yeğin bir orgazm geçmek yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek bağırsakin sex shoplardan tuzakışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan pazari haram olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra şanlı vürutmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yekta şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta oldukça güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona göre hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işin en basitçe yolu. üste seks sırasında bahsetmek çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli keyifsiz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken muattalkoymak bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek hail tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha yeğin seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yeğin bir seksin sonu sinerjilü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın