Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman vaziyet aldığından, sigaraya benzemekle bile, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabilinden yanma kârlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas için bir alternatif olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın gidermek için belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en koskocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme düzenışhunrizklarını tadil etmek ve insanların elan azca zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets sunmak için ananevi sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine akla yatkın olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets yararlanmaı için tasarlanmıştır. Alet, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu işlem, dumanün yanması alegori, buharlaşması dolayısıyla açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre elan azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın gidermek için belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da yöresel yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakadar meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan elan azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets yararlanmaı dolayısıyla, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden vesair duman ürünleri kabilinden tabilık gestaltcı olabileceği konusunda ikazlar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuştur. Temelı dirimlik örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp hastalıkları ve vesair dirimlik sorunlarına sebep olabileceğinden korku etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin gençler üzerindeki etkileri bile dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla bile, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre elan azca zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan eşhas için yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre elan azca zararlı başüstüneğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına akla yatkın şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve dirimlik önerilerine akla yatkın şekilde kullanmalıdırlar.

Bir yanıt yazın