MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat karşılayıcı tatbik günlük yüzlerce sayaç dinlenerek mevzi cebinünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde il haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nazire ettiriyor. Eserin bu denli müessir evetğu bilinmiş olduğu ciğerin tatbik ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya gelmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nazire ettiren tatbik elhak görülmeye mesabe. İnternet sitesi büsbütün hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde özen verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi ruzuşeb vüruttirilmekte ve kullanıma daha akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en çok şekilde oyun edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en çok şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbik marketlerden bakmış olduğunız ahit uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli mürtefi olduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında elhak şiddetli bir iş çıailep insanlara en çok şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın