mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, müstehlik gruplarının düzenışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme hazır para sistemi ile Ödeme tamir etmek talip kişiler, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip düzenışveriş konulemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş gestaltlır. Bunun yönı saf iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu konulemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği çıplak mevcut para kartları mutavassıtlığı yardımıyla olur.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satılarda Geriış Yakalama
E-ticaret ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri mukannen bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin garaz kitlelerinden mevcut müstehlik gruplarının düzenışveriş düzenışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının para ve vezneci kartvizitı yöntemi ile düzenışveriş yapmayı tercih ederken para kartvizitı ve vezneci kartvizitı namevcut kişiler ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi kabilinden seçenekleri tercih ederek düzenışveriş yamayı tercih eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya sarrafiyeladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir araba eş ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazısı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini işletmek lüzum. Yani kısaca bahsetmek gerekirse mobil ödeme sistemi belde düzlük e- ticaret firma yerleri ulaştığı garaz kesime bir yeni zümre daha eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin beylarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine belde vererek, garaz kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda daha çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın