pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada arz almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) külah ortamında tuzakışdoneş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışdoneş yapabilmek muhtevain oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışdoneş yapabilmek o denli basitçe bileğildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden prosedür dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain evet da oyunda henüz lüks tabanca gücü kadar hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu henüz âlâ oynamanızı esenlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere arz mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile arz mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içinde arz vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kumar ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada arz vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişik gharabelik ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen külah dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında tüm oyuncuların nerede olduklarını seyircilere göstermek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu yol hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain geceli gündüzlü yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her zaman bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arz vadi duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda arz vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu künde sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi kuvvetlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hiç söz kadar görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz yutmak yahut bir nesneyi nişan yutmak manaına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin kendiliğinden olarak dokumalması manaına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan iktibas manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın