ucbasaktarim.com: Bahçe Tipi Gübre Serpme Makinası

Üçsaksıak Ziraat, tarım makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine tatminkâr olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Mutabık maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel tarım halletmeye saksıladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını alınlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve tarım bölümünün giderek çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Uygulayım bilimi ile baş başa gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kabil ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca sadece tarım bölümü değil, ülkenin dış satım hacmi de giderek artmaktadır.

Üçsaksıak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile etkin ve dermanlü isim kaynağına ehil olan Üçsaksıak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış haysiyet sağlayıcı Üçsaksıak Ziraat; tombul Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını baki yükseltmektedir. Kadimî gelişim ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçsaksıak Ziraat ürünlerinin hem mekân içre hem de mekân haricinde güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçsaksıak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin tatminkâr ve kararlı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve essah bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile yararsız basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz azca efor tüketme ederek çok henüz esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı lafır ve toprağınızdan henüz çokça meyve ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz verimli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en balaban gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz verimli neticelar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ziraat olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden hissetmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da peyda bir trap kazısına döndürmek için geniş olarak kullanılır. Dal yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. Dal yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden hissetmek için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı kabil alanlara döndürmek için yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir ilişkilantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değnöbettirilebilir ve birgeniş ataşmanla da kocaletilebilir. Anne dahişenler genellikle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik portörlara bakarak oranla düşüt maliyetleri ve çok cephelilükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler için yeğleme edilebilecek birgeniş üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Ziraat’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması nöbetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsaksıak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği saat hayvanın benzinü ve etinden mahsul düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları biricik seferde alabilir ve henüz hayırlı beslenebilir. Ağızotu karmanın kuruluşlması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz hayırlı beslenmesine böylelikle henüz çokça mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Ağızotu Karma Makinaları da Üçsaksıak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ziraat olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı gönç ve verimli bir zirai üretim için balaban avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı için önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz hayırlı durumlara gelmesi için zirai dış satım noktasında Üçsaksıak Ziraat olarak bütün çdüzenışanlamış olurımızın yardımsıyla baş başa
Üçsaksıak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın